GEOSTRONG

Прямоконтактний грунтовий
теплообмінник GEOSTRONG

GEOSTRONG є унікальним, оригінальним рішенням для досягнення ідеального комфорту в будь-якій будівлі. Використовуючи низькопотенціальний холод/тепло грунту забезпечуємо прохолодне повітря влітку і тепле в опалювальний сезон.

Обробка природного повітря в безпосередньому контакті з землею забезпечує оптимальні параметри вологості та якості подаючого повітря в приміщення.

Грунт поверхневих шарів Землі – природний тепловий акумулятор. Головне джерело теплової енергії, що надходить у верхні шари Землі – сонячна радіація. Поверхневі шари грунту також схильні до впливу сезонних коливань температур зовнішнього повітря. Ці складові, а також властивості самої землі впливають на температуру ґрунту. На глибині близько 3 м і більше (Нижче рівня промерзання) температура грунту протягом року практично не змінюється і приблизно дорівнює середньорічній температурі зовнішнього повітря. Температура грунту на глибині 1,5-3,2 м взимку складає від +5 до + 7 ° С, а влітку від +10 до + 12 ° С. Дані по температурних режимах грунтів в різних регіонах можна знайти в спеціалізованій літературі. Досвід показує, що в зимовий період грунтовий теплообмінник може нагрівати припливне повітря що надходить в приміщення до +4-7 С, а в літній період – охолодити до + 15-20 °С

Застосування систем Geoheat забезпечує коифортні умови в приміщеннях, сприяє підвищенню енергоефективності вентиляційних систем і зниженню експлуатаційних витрат.