04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Санта-Інжбуд» – це виробничо-монтажна компанія, що виробляє та встановлює рекуператори «Еко-Вент», а також надає комплекс послуг у сфері монтажу, ремонту та обслуговуванню котельного устаткування, систем опалення, водопостачання, каналізації.

Ми надаємо повний комплекс послуг з:

  • проектування та розрахунків;
  • підбору та поставки обладнання;
  • монтажу та налагодження систем;
  • гарантійного та сервісного обслуговування опалювального устаткування: газових, електричних та твердопаливних котлів, а також систем опалення, водопостачання і каналізації.

Завдання нашої компанії – створення ідеального мікроклімату та комфорту у Вашому будинку шляхом виготовлення якісного обладнання, що не має світових аналогів та просування якісних сучасних технологій на український ринок. Для цього співробітники нашої компанії постійно проходять навчання в провідних виробників опалювального обладнання та інженерних систем.

Особливу увагу наше підприємство приділяє індивідуальному підходу до кожного Замовника.

Для вирішення задач теплопостачання ми пропонуємо та встановлюємо котельне і опалювальне обладнання, арматуру і системи провідних європейських виробників: Viessmann, Buderus, Wolf, Biasi, Sime, Westen, BAXI, Teplowest, Attack, Кospel, Kermi, Korado, Rehau, КAN, Herz, Valtec та інших.

Накопичений досвід і знання, а також професійне обладнання вище перелічених виробників дозволяють створити надійні, якісні і високо економічні системи енергозабезпечення житлових будинків і виробничих будівель.

Наша компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи на проведення робіт.

 

Сертифікат Віссманн на ТОВ