04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Монтаж водовідведення

Проблема каналізаціі у приватному будинку постає пеерд кожним домовласником. Це безсумнівне благо цивілізації стикається із проблемою вартості: вважається, що каналізація в приватному будинку занажто дороге задоволення. На щастя, в наші дні вже знайдені способи, як здешевити організацію каналізації і отримати міський комфорт за десятки кілометрів від найближчого сегмента центральної каналізації.

Якщо вас цікавить канализація под ключ, компания «Санта-Інжбуд» стане вашим надйіним партнером і візьме на себе усі питання по розробці та впровадженню каналізації на вашій ділянці чи у квартирі.

Різновиди каналізації

На сьогодні є два варіанти забезпечення каналізації в приватному будинку:

  • підключення до міської мережі, це можливо тільки при розташуванні ділянки в межах досяжності центральної каналізації. Якщо це можливо, то Ви отримаєте повноцінні «міські зручності», і Вам не доведеться думати про ще що-небудь: каналізація просто працюватиме;
  • автономна каналізація на ділянці – це сучасний спосіб створення каналізації, якщо до міської мережі далеко. Монтаж каналізації в приватному будинку дозволяє організувати автономну систему, втручання в роботу якої практично не потрібно. Така система складається з особливого бака, який закопується на ділянці, трубопроводу і хімічного реагенту. В автономній каналізації відбувається процес розшаровування відходів на воду і безпосередньо нечистоти. Вода фільтром просочується назад в грунт, а бруд накопичується на дні бака і раз на рік видаляється асенізаторською машиною. Така каналізація під ключ, ціна на неї доволі невелика. Також цей спосіб є екологічним і допомагає створити «зручності» там, де, здавалося б, про це можна лише мріяти.

Компанія «Санта-Інжбуд» розробить для вас рішення на основі особливостей Вашої ділянки і вже наявного обладнання. Завдяки величезному досвіду наших фахівців, можна розраховувати на найекономічніший, швидкий і ефективний спосіб організації каналізації у Вашому котеджі. Крім цього, нами здійснюється монтаж водопостачання у приватному будинку. Тому моєна замовити відразу обидві «родинні» послуги, щоб отримати за свої гроші максимальний результат! Зателефонуйте до «Санта-Інжбуд» і дізнайтеся більше про наші ціни і спеціальні пропозиції. Більш у Києві Ви не знайдете такої високої якості за такою низькою ціною!

Затишок в квартирі можуть порушити багато факторів, але одним з найбільш поширених з них є неприємний звуковий фон. Як правило, причина неприємних звуків криється в гучній роботі каналізації в момент, коли вода проходить трубопровідною системою. Щоб істотно знизити показник шуму, практикується встановлення каналізації. Монтаж безшумної каналізації має безліч вигідних переваг, оцінити які сьогодні вже встигли сотні споживачів по всій Україні.

Раніше проблема, пов’язана з шумом від води, менше турбувала, тому що чавунні труби практично виключали ймовірність шуму. З появою і поширенням полімерних виробів ситуація різко змінилася в гіршу сторону. За рахунок унікальної конструкції безшумні труби для каналізації виконують ті ж функції, що і традиційні. Проте при використанні видають в кілька разів менше звукових коливань.

Особливості безшумної каналізаційної конструкції

Щоб каналізація не видавало зайвих звуків, що заважають спокою і затишку, для неї були розроблені наступні елементи:

  • власне безшумні труби з матеріалів різної щільності, що поглинають звуки. Зовнішній шар являє собою міцний поліпропілен, середній має мінеральні додатки;
  • хомути спеціальної конструкції, здатні компенсувати вібраційний ефект в магістралі в момент спуску води.

Використання зазначених елементів у сумі надає можливість створити дійсно безшумну каналізаційну систему.

Поширені типи каналізації

Незважаючи на відносно нову технологію, сьогодні чимало фірм-виробників займається виготовленням безшумної каналізації. Серед найбільш відомих – безшумна каналізація rehau і політек. Вони найчастіше замовляються на вітчизняному ринку. Перший варіант – виробник rehau – відомий серією RAUPIANO Plus. Конструкція труб повністю відповідає існуючим стандартам і забезпечує швидке зниження звукових частот в момент роботи каналізації.

Інший відомий виробник – компанія Політек – має російське походження. Беручи за основу досвід зарубіжжя, виробники зуміли випустити ефективну лінійку труб безшумного типу, які на сьогодні часто використовують в створенні безшумних каналізацій. Окрім того, в порівнянні з альтернативними варіантами, Політек має явну перевагу завдяки своїй відносно невеликій вартості.

Безшумна каналізація в приватному будинку під ключ стане ідеальним рішенням для створення комфорту і затишку. Звертайтеся за установкою безшумної каналізації в нашу компанію, і сантехнік в Києві оперативно і якісно виконає її установку в Вашому домі. Ми гарантуємо, що безшумна каналізація довгі роки радуватиме Вас ідеальною роботою, яка більше не супроводжуватиметься сторонніми гнітючими звуками. Досить вибрати оптимальну модель і зв’язатися з нашими представниками.