04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Монтаж фаянсу

Сантехнічні прилади є ключовим елементом в будь-якій ванній кімнаті як в квартирах, так і в приватних будинках. Найчастіше ремонт у ванній кімнаті починається саме з вибору сантехніки: раковини, унітазу, ванни і додаткових атрибутів. Проте якщо ви хоч раз займалися  ремонтом своєї сантехніки, ви без сумніву погодитесь, що від правильного її підбору залежить зручність і комфорт проживання в усьому будинку. Саме тому сьогодні ми рекомендуємо вибирати монтаж дизайнерської сантехніки: вона відрізняється досконалою якістю і перетворить вашу ванну кімнату в справжній витвір мистецтва.

Сантехнічні вироби зараз існують в широкому розмаїтті як за кольором, так і за матеріалом, за функціональними можливостями і, звичайно, за вартістю. При виборі сантехніки важливо пам’ятати про те, що якісна установка дорогої сантехніки – це лише половина справи: вона спершу має бути надійною у використанні і функціональною у роботі, надавати власнику всі необхідні якості. Віддаючи перевагу дорогій сантехніці, Ви витрачаєте в кілька разів більше коштів на ремонт у ванній кімнаті. Натомість Ви отримаєте набагато більше переваг – ремонт і заміна не потребуватимуться довгі роки. Адже строк використання дорогих сантехнічних приладів сягає 50 років.

 

Скільки коштує монтаж дорогої сантехніки

Багатьох мучить питання скілько коштує монтаж дорогої сантехніки. В реальності, вартість встановлення змішувача, душевої кабіни тощо залежить від фірми-виробника.Чим простіша за конструкцією сантехніка, тим легше буде її встановлення. Проте уважно контролюйте якість самого матеріалу – навіть при виборі дорогого обладнання в будь-який момент воно може підвести, якщо сантехніка буде куплена у ненадійного постачальника.

Як вибрати сантехніку для ванної кімнати

Ліпше за все визначитися з вибором сантехніки для ванної ще на етапі, коли тільки будівництво і ремонт ще знаходяться у стадії підготовки. Це дозволить змонтувати всі елементи системи водопостачання та каналізації, спираючись на майбутнє розташування сантехніки. Якщо установка дорогої ванни і іншої сантехніки виконувалася вже після завершення будівництва будинку, а комунікації були давно змонтовані, все одно враховуйте їх розташування, щоб в майбутньому уникнути серйозних проблем і величезних витрат на новий ремонт.

Якісна установка дорогої дизайнерської сантехніки за доступними цінами – саме на таких умовах забезпечують Вас дорогою сантехнікою спеціалісти нашї компанії. Встановлення дорогої сантехніки за конкурентноспроможною ціною не спричинить на ваш бюджет надмірного тиску, проте забезпечить постійним затишком, комфортом і естетичною насолодою. Додатково фахівці компанії нададуть супутні послуги, зокрема, монтаж водопостачання у приватному будинку під ключ. Подаруйте собі ідеальні умови проживання, довіряючи установку сантехніки справжнім професіоналам!