04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Проектування систем опалення

Створення проекту системи опалення – це перший крок до затишку і комфорту в своєму будинку. Бездумна установка радіаторів опалення може призвести до невиправданих витрат або навіть до порушення роботи системи в цілому. Тому спочатку потрібно розробити проект, який відповідає всім вимогам замовника та особливостям будинку, а тільки потім починати монтаж опалення.

Якщо вам потрібно скласти проект системи опалення, зверніться до компанії «Санта-Інжбуд». Наші фахівці мають великий досвід в організації опалення в одноповерхових та багатоповерхових будинках. Тому вони зможуть розробити проект навіть для нестандартних приміщень. На всі роботи надається гарантія. Ви можете бути впевнені в якості наших послугах.

В рамках розробки проекту з’ясовується:

  • розташування елементів системи;
  • кількість і тип необхідного обладнання;
  • необхідність використання очисних установок.

Великий досвід фахівців компанії «Санта-Інжбуд» дозволяє скласти проект опалення з оптимальним обсягом закупівлі обладнання і робіт і це позитивно позначиться на бюджеті замовника.

Проектування системи опалення проводиться з урахуванням багатьох факторів. Наприклад, з’ясовується площа опалювального приміщення, поверхи, коефіцієнт тепловтрати, особливості клімату тощо. Все це дозволяє побудувати систему опалення з мінімальними витратами: якщо встановлення циркулярного насоса не потрібно, то від нього можна відмовитися, скоротити число радіаторів в кімнаті і таке інше. З іншого ж боку, якщо Ви вирішите заощадити саме на складанні проекту, то витрати через відсутність плану багаторазово перевершать винагороду фахівця-проектувальника. Будь-який сантехнік в Києві знає, що монтаж без проекту – це постійні переробки і виправлення недоліків.

Якщо Вам потрібно скласти якісний проект, який не тільки зробить будинок теплим, але і знизить плановані витрати на організацію системи опалення, зателефонуйте до компанії «Санта-Інжбуд». Ми надаємо повний комплекс послуг своїм клієнтам: розробляємо проект, робимо підключення газового котла і іншого устаткування. Також Ви можете замовити створення системи опалення під ключ, позбавивши себе від всіх турбот. Зателефонуйте нам прямо зараз, і ваш будинок отримає належний рівень комфорту!