04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

ВЕНТИЛЯЦІЯ

Вентиляція – важлива інженерна система будівлі. Вона забезпечує приплив свіжого повітря для дихання людей та видалення шкідливих речовин, які поступають у приміщення в процесі життєдіяльності людини (при диханні виділяється біля 50 різних токсичних речовин) та виділяються з меблів,  покриття підлоги, стін та інших предметів інтер’єру.

Якість повітря в приміщенні визначають по рівню СО2 в приміщенні. Природний рівень СО2 складає біля 400 ррm (0.4%), норма для приміщень складає 600-800 ррm, гранично допустима концентрація (ГДК) – 1200 ррm. На жаль, людина не відчуває рівень СО2 безпосередньо, а лише опосередковано: при рівні 2000 ррm у людини з’являється головний біль, апатія та синдром хронічної втоми, зникає ініціатива, мозок «відключається». Найчастіше в приміщеннях без вентиляції мешканці звертають увагу на конденсат на вікнах і плісняву в холодних кутах та біля вікон, а при цьому рівень СО2 при цьому складає більше 1500-2000 ррm.

Гравітаційна (природня) вентиляція за допомогою витяжних каналів на жаль не забезпечує нормальної вентиляції будівлі. Взимку вони працюють лише при відкриванні вікон (сучасні вікна герметичні, а при відсутності притоку немає і витоку), а влітку витяжні канали не працюють через відсутність перепаду тиску.

Пропонуємо нашим Замовникам комплексний підхід у створенні нормативних умов мікроклімату у Ваших будинках. Ми виконаємо монтаж сучасних припливно-витяжних систем вентиляції з рекуперацією тепла кваліфіковано та якісно.

Ми є дилерами у Київському регіоні розподільно-модульних систем напівжорстких повітропроводів NAVY FLEX, грунтових вентиляційних прямоконтактних теплообмінників Geostrong та рекуператорів WANAS.

Запрошуємо до співпраці: монтажні та проектні організації, архітекторів та дизайнерів. Зацікавленим у співпраці – проводимо навчання, надаємо консультації та допомогу.

Давайте створювати разом дружній мікроклімат в українських оселях!