04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Монтаж радіаторів

Батарея або, як буде правильніше, радіатор опалення – це неодмінний елемент будь-якого будинку. Неважливо, чи користуєтеся Ви центральним опаленням або ж приватним, у Вас повинні бути радіатори в кімнатах, щоб поширювати тепло від системи по всіх приміщеннях. Установка радіаторів – це досить складний і трудомісткий процес, який слід доручати справжнім професіоналам своєї справи – компанії «Санта-Інжбуд».

Ми пропонуємо Вам установку найпопулярніших видів батарей опалення, а саме:

  • алюмінієвих – сучасне рішення, яке поєднує компактність, легкість і естетичну привабливість з хорошою тепловіддачею. Установка алюмінієвих радіаторів можлива тільки в приватних і висотних будинках, оскількм як матеріал вони дуже залежать від якості технічної рідини. Якщо вода в системі не підготовлена ​​хімічно, то алюміній почне виділяти водень, що небезпечно;
  • чавунних – застарілі моделі, які відрізняються масивністю і товщиною. Установка чавунного радіатора має сенс в тих випадках, якщо Вам стилістично підходить саме така батарея або ж якщо Ви проживаєте в старому будинку, де тиск в системі опалення не такий високий. На підвищений «сучасний» тиск чавун не розрахований, тому в нових будинках установка таких радіаторів не рекомендується;
  • сталевих – середній варіант між чавунними і алюмінієвими батареями. Зовні вони так само привабливі, як алюмінієві, мають сучасний дизайн і можуть виконуватися як в «плоскому» вигляді, так і в циліндричній формі. Як і чавунні, вони розраховані на невисокий робочий тиск в системі. Монтаж радіаторів опалення з цього матеріалу виправданий в заміських будинках, оскільки в міських квартирах при зливанні води батарея починає іржавіти.

Якщо вам потрібна кваліфікована установка радіаторів (батарей) опалення, зателефонуйте нам! Представники компанії «Санта Інжбуд» проведуть всі необхідні виміри і визначать для Вас найкращий матеріал радіаторів і їх кількість. Також ми можемо здійснити монтаж газового котла і взагалі організувати опалення приватного будинку під ключ, подарувавши Вам комфорт і затишок. Якщо ж Вас цікавлять теплі підлоги, у Києві є безліч варіантів, але жоден з них не буде таким вигідним для Вас, як пропизиція «Санта-Інжбуд».