04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Монтаж теплих підлог

Тепла підлога — це не розкіш, а цілком звичайний елемент обігріву приміщення. На відміну від радіаторів опалення, що встановлюються під вікном, тепла підлога розповсюджує комфортну температуру по всій поверхні підлоги, тому навіть в найхолоднішу зиму можна сміливо ходити босоніж. Монтаж теплих підлог рекомендований для сімей з дітьми: нескладний інженерний елемент допоможе оберегти своє чадо від захворювань і загартувати його.

Теплі підлоги використовуються як доповнення до радіаторного опалення, або ж як окрема система обігріву приміщення. За умови гарної теплоізоляції будинку можна навіть відмовитися від звичного радіаторного опалення і обмежитися тільки підігрівом підлоги.

Різновиди теплих підлог

Наразі є два типи теплої підлоги:

  • електричні, які працюють від електромережі і являють собою щось накшталт матраца, який укладається під підлогове покриття. Така тепла підлога легко регулюється, температуру легко підвищувати і знижувати, проте витрати електрики на нього доволі високі;
  • водяні, що створюються за допомогою труб під покриттям підлоги. По трубах циркулює гаряча вода, яка і підігріває плитку або ламінат. Витрат на забезпечення нагріву ви практично не несете: ця вода надходить до кранів або знаходиться в замкнутій системі. За принципом дії водяна тепла підлога схожа на радіаторне опалення. Встановлення теплих підлог такого типу — чудове рішення для економії коштів і створення затишку на кухні, у ванній або навіть у вітальні.

Зверніть увагу, що теплі підлоги сумісні не з усіма покриттями для підлоги. При використанні з лінолеумом підвищується ризик пожежі, також не рекомендується застосовувати нагрівальні прилади під паркетом.

Якщо Ви бажаєте замовити теплі підлоги в Києві, Вам не обійтися без послуг компанії «Санта-Інжбуд». Наші фахівці розроблять для Вас максимально економічний і ефективний спосіб обігріву підлог, а також порадять, в яких кімнатах варто робити теплі підлоги, а в яких не варто. Наші спеціалісти проведуть усі супутні роботи, наприклад, монтаж опалення: ціна цієї послуги Вас приємно здивує! Ви можете замовити ​​як повну систему, так і лише встановлення газового котла. Ціна при цьому буде доступною і конкурентоспроможною. Створіть у своєму будинку затишок і забазпечте його теплом, а компанія «Санта-Інжбуд» допоможе з цим, надавши якісні послуги з монтажу теплих підлог та систем опалення!