04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

NAVY FLEX

NAVY FLEX system – сучасна прозподільно-модульна система гнучких напівжорстких повітропроводів діаметром 75 та 90 мм та полімерних розподільних коробок, які займають лише 100 мм простору, з можливістю прокладання елементів системи в підвісній стелі, шарах теплоізоляції та у бетонному перекритті будинків.

Повітропроводи NAVY FLEX мають дуже високу гнучкість, що дає можливість згинати їх з дуже малим радіусом та довільно формувати трасу їх прокладання без використання додаткових з’єднувачів та фітингів. Подвійна конструкція стінок труб з частково закритими повітряними пустотами забезпечує високу шумо- і тепло- ізоляцію, а також механічну міцність на стиск понад 450N, що дозволяє прокладати їх у бетонних конструкціях під час будівельних робіт.
Підбір хімічних складових матеріалів труб були розроблені компанією Ingremio за участі ведучих польських науково-дослідних центрів. Повітропроводи відповідають вимогам, що ставляться до матеріалів, які контактують з харчовими продуктами. Антибактеріальний шар, який імплементований у внутрішню поверхню, містить срібло та є подібним до того, який використовується в холодильних та медичних установках найвідоміших компаній світу.
Внутрішній шар також має антистатичну дію, яка зменшує нашарування пилу в трубопроводах. Гладка внутрішня поверхня забезпечує безперешкодний рух великих потоків повітря при низьких втратах тиску, сприяючи низькому енергоспоживанню системи. Це також полегшує очищення трубопроводів, якщо у цьому виникне потреба.
Крім полімерних розподільних коробок з висотою 100 мм, система NAVY FLEX пропонує металеві розподільні коробки NSB:
– дворядні на 12,14 та 16 підключень з висотою 235 мм,
– трирядні, на 15, 18 та 21 підключення з висотою 300 мм.