04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Монтаж водопостачання

Монтаж водопостачання не обмежується лише розведенням труб по будинку і підключенням до них сантехніки. Велику роль в цьому процесі відіграє водопідготовка – комплект обладнання, яке потрібно для очистки та фільтрації природної води відповідно до санітарних норм.

Щоб організувати водопостачання в приватному будинку, використовується методика буріння свердловини до водоносного горизонту. Вважається, що така вода э чистою. Але це вірно лише частково: така вода містить грубодисперсні і колоїдні домішки, а також солі, які при проникненны до системи водопостачання з часом викликають засмічення труб і їх іржавіння. Якщо ж водопровід використовується не тільки для доставки води, і вже був проведений монтаж сантехніки, дороге обладнання може швидко вийти з ладу при передачі «поганої» води.

Як організується водопідготовка

Монтаж водопостачання в приватному будинку починається з аналізу води. Визначивши хімічний склад води, фахівці компанії «Санта-Інжбуд» запропонують оптимальний за витратами фінінсів та праці спосіб організації водопідготовки. Адже навіщо витрачатися на потужний промисловий фільтр, якщо якість води на ділянці і так практично відповідає нормі?

Дані аналізу безпосередньо впливають на організацію опалення та водопостачання. Наприклад, якщо у воді великий вміст солей Са та Mg, то це пряма загроза для труб і підключеним до них пристроям (особливо сильно страждає високотехнологічне обладнання рівня пральних машинок). У такому випадку потрібно встановити спеціальні фільтри, які оброблятимуть воду з допомогою реагентного чи безреагентного методу. В обов’язковому порядку в кінці циклу водопідготовки встановлюється вугільний фільтр, що надійно затримує шкідливі домішки і зайві частинки.

Компанія «Санта-Інжбуд» пропонує організацію водопостачання під ключ. Це означає, що Вам не потрібно буде самостійно розраховувати кошторис або підбирати необхідне обладнання. За Вас все зроблять кваліфіковані фахівці, що мають величезний досвід в організації водопостачання та водопідготовки в приватних будинках. При цьому Ви можете не зупинятися на досягнутому, і замовити також монтаж опалення, щоб обидві системи працювали з максимальною продуктивністю. А якщо Вас цікавить каналізація під ключ, ціна на цю послугу в компанії «Санта-Інжбуд» Вас гарантовано задовольнить!