04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Опалення

Монтаж опалення під ключ

Опалення – це одна з найважливіших систем, без якої затишку в домі не досягти. Навіть якщо у Вас унікальний інтер’єром або дорогі меблі, вони не нададуть такого ж враження, як будівля з гарним опаленням взимку чи восени. Тому встановлення опалення – це першочерговий крок на шляху до комфорту. І зробити його треба якнайшвидше.

Монтаж систем опалення краще проводити безпосередньо після зведення будинку або ж в процесі будівництва. Так можна сховати неестетичні труби в стіни або короба, оптимально розподілити і розвести радіатори по кімнатах. Але не варто впадати у відчай, якщо Ви вже закінчили внутрішню обробку: фахівці фрми «Санта-Інжбуд» мають величезний досвід в організації систем опалення. Тому ми зможемо скласти для Вас проект, в якому втручання в стіни і стелю буде мінімальним.

З чого починається Монтаж Опалення

Перший крок – монтаж котла. В наші дні домовласники переважно вибирають газові котли, оскільки вони практичні і економічні, а дістати паливо для них доволі просте завдання. Незважаючи на небезпеку газу, сучасне опалення цього типу є найнадійнішим нагрівальним обладнанням, оскільки в таке обладнання вбудований захист від «задування», витоку газу і інших гіпотетичних проблем.

Компанія «Санта-Інжбуд» пропонує опалення під ключ: всі виробничі питання, які можуть виникнути в ході установки системи, фахівці беруть на себе. Вам потрібно лише затвердити проект і внести свої корективи, якщо вони є. Все інше зроблять наші майстри. Завдяки великому досвіду наші співробітники можуть самостійно знаходити оптимальні рішення проблем, що збереже Вас час та гроші.

«Санта-Інжбуд» здійснює монтаж опалення в Києві за конкурентними цінами. Ми розуміємо, що в нинішній складній економічній ситуації не у кожного домовласника є зайві кошти на таку важливу річ, як тепло в будинку. Тому у нас на монтаж опалення ціна найнижча і установка опалення доступна для всіх верств населення.

Опалення та водопостачання – це наша спеціалізація. Компанія «Санта-Інжбуд» запрошує всіх зацікавлених осіб до співпраці і гарантує найвищу якість будь-яких робіт. Вам потрібно опалення приватного будинку? Тоді не чекайте морозів, замовляйте послуги з встановлення опалення вже сьогодні! Подаруйте собі та своїм рідним тепло і затишок!