04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Напрями

Напрями нашої роботи

Продаж, монтаж, сервіс обладнання фірм Віссманн, Будерус, Біазі, Коспел, Кермі, Корад, Рехау, Герц, Валтек.

ТОВ «Санта-Інжбуд» створено в квітні 2012 року на базі ПП «Фірма Санта».

Підприємство виконує роботи з монтажу інженерних мереж опалення, водопостачання та водовідведення в приватних VIP-будинках, житлових та адміністративних будівлях.

У проектних рішеннях пропонуємо інноваційні технології з використанням конденсаційної техніки та відновлювальних джерел енергії: сонячних колекторів, теплових насосів, котлів на тверде паливо. У своїй діяльності ми орієнтовані на довготривалу співпрацю з Клієнтами.

З 2015 року розпочато виробництво локальних вентиляційних рекуператорів “Еко-Вент”.

Головні  Замовники за цей період: 

1.    Генпідрядник ТОВ «Гарантрембуд»

1.1               Монтаж систем опалення, водопостачання та каналізації ресторану «СушіЯ» у ТРК «Район» за адресою: м. Київ, вул. Лаврухіна, буд.4. ( 2012 р.).

1.2               Монтаж систем опалення, водопостачання та каналізації касового павільйону  НСК “Олімпійський” за адресою Спортивна площа, 1. ( 2012 р.).

2.    Генпідрядник ТОВ «Спеценергорембуд», Замовник – «Київводоканал».

2.1               Утилізація теплоти каналізаційних стоків КНС «Київводоканалу» з допомогою теплового насосу за адресою: м. Київ, вул. Жмаченка, буд.9. ( 2012 р.).

3.    Генпідрядник ПП «Віра-Плюс».

3.1               Монтаж систем водостоків з електропідігрівом у офісному будинку за адресою: м. Київ, вул. Червоноармійська, буд.98. ( 2012 р.).

4.    Генпідрядник ТОВ «ЕДІТЕПЕ».

4.1               Монтаж теплопункту, систем опалення, водопостачання та каналізації будівлі №4 («Хонка», Межигірря-2, гостьовий будинок з банею, пл..950 кв.м)  житлової малоповерхової забудови на 21 км Столичного шосе у Голосіївському районі м. Києва. ( 2012-2013 рр.).

5.    Генпідрядник ТОВ «Інноваційна група ЛТД», ТОВ “Форум плаза”.

5.1              Монтаж систем опалення автосалону «Форд»  у с. Гора Бориспільського р-ну. (2013 р.).

5.2              Монтаж та обслуговування систем опалення, водопостачання та водовідведення Будинків Зборів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. (2014-2016 рр.).

6.    Генпідрядник ТОВ «ВДЄ-Україна».

6.1               Монтаж та реконструкція систем опалення на базі теплових насосів виробництва ТОВ «ВДЄ-Україна» на приватних та офісних будинках (2012-2013 рр.).

7.    Замовник ТОВ «Перший Столичний Хлібзавод».

7.1               Монтаж систем опалення, водопостачання, водовідведення, теплотраси та теплопункту цеху хлібобулочних виробів №2 у с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну (2016 р.).

8.    Генпідрядник ТОВ «ІБК «Центробуд».

8.1               Монтаж систем опалення, водопостачання, водовідведення та котельні адміністративно-побутового корпусу ТОВ «Полі-Колор» м. Бровари Київської обл. (2016 р.).

9.    Замовник Головне Управління Національної Поліції в м. Києві та Київській  області

9.1               Монтаж систем вентиляції з рекуперацією тепла, а також реконструкція систем опалення, водопостачання та водовідведення у Головному Управлінні (вул. Володимирівська, 15) та на інших об’єктах ГУНП (2015-2016 рр.).

10.              Монтаж інженерних мереж у котеджах VIP-класу, офісних та виробничих приміщеннях у Києві та околицях (2012-2016 рр.).