04213, Київ, вул. Прирічна, 17Д, к. 75.

Котельні

Фото в розділ котельні (на пів сторінки)

Монтаж опалювального котла в приватному будинку — це процес, без якого неможливо досягти затишку у своїй домівці. Котли використовуються як для опалення, так і для підігріву води. Тому послуги з монтажу котлів потрібнрі і при монтажі опалювального обладнання, і при створенні системи водопостачання.

Є два типи котлів: підлогові і настінні. Різниця між ними криється у назві, себо у способі встановлення. Напольні котлі стійкіші і надійніші, а настінні допомагають економити місце в підсобці або ванній кімнаті. Також виділяють різновиди котлів за типом палива: газові, твердопаливні та електричні (або альтернативні). Для приватного користувача підключення котла кожного типу матиме як плюси, так і мінуси:

  • электричні — це навіть не зовсім котел, а швидше бойлер. Разігріває воду із середньою швидкістю, проте потребуеє більших енерговитрат. Використання бойлеру на постійній основі доволі затратно;
  • твердопаливні — напоширеніший тип котла, який забезпечує швидке нагрівання, але вимагає високоякісне паливо, наприклад, мазут. Використовувати таке нагрівальне обладнання нерентабельно, якщо, звичайно, Вам не потрібно прогрівати дійсно величезні площі
  • газові — найоптимальніший варіант з усіх перерахованих вище. Газ як сировина дозволяє економити завдяки своїй дешевизні. Також це дуже компактний котел і легкий в експлуатації, тому монтаж опалення потребує набагато менших зусиль.

Монтаж газового котла Вам допоможуть зробити фахівці компанії «Санта-Інжбуд». Ми маємо великий досвід у встановленні і введенні в експлуатацію обладнання такого типу, тому зможемо створити опалення навіть у будинках, від яких відмовились інші компанії. У нас Ви можете замовити монтаж теплої підлоги, системи опалення та водопостачання — повний комплекс послуг з гарантією якості. Установка газового котла відбувається з ретельним дотриманням техніки безпеки. Ви можете покластися на нас і довірити нам роботу з небезпечними матеріалами.

Встановлення котла, бойлера, теплої підлоги або іншого опалювального обладнання — це наша справа!